چرا باید از کرم تاخیری استفاده کنیم؟

مینا طبنویسنده: مینا طب
بازدید: 2,039 بازدید
Why should we use delay gel - چرا باید از کرم تاخیری استفاده کنیم؟

از مزایای استفاده از ژل تاخیری تاخیر در انزال، حجم‌دهی به آلت تناسلی و افزایش میل جنسی است. مانند دیگر ژل‌ها و کرم های تاخیری این محصول را نیز باید حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه قبل از رابطه جنسی به آلت تناسلی بزنید و برای جذب بهتر کمی ماساژ دهید.

چرا باید از ژل تاخیری استفاده کنیم؟

انزال زودرس یکی از ترسناک ترین مسائل برای مردان است. بسیاری از مردان از آن خجالت می کشند و خسته می شوند، اما در واقع شایع ترین اختلال جنسی در مردان است. هر مردی در مقطعی از زندگی خود دچار انزال زودرس می شود. انزال زودرس چه فیزیولوژیکی و چه روانشناختی معمولاً اختلالی است که به مرور زمان یا با یک محصول خارجی قابل اصلاح است.

کاهش حساسیت آلت تناسلی با محصولات تاخیری به شما این امکان را می دهد که در حین رابطه جنسی حس کمتری داشته باشید و از این رو، دوام بیشتری داشته باشید. توصیه می شود 20 تا 45 دقیقه قبل از رابطه جنسی از کرم تاخیری استفاده کنید. طبق یک مطالعه این کرم اگر 30 دقیقه قبل از هر گونه فعالیت جنسی استفاده شود، بهترین اثر را دارد.

کرم ها و اسپری های تاخیری راه حلی موقتی برای انزال زودرس هستند که به راحتی قابل استفاده هستند، این محصولات به سرعت و بسیار موثر عمل می کند البته  در صورت نیاز می توان با احتیاط از آنها استفاده کرد. البته اگر مشکل شما ناشی از حساسیت فیزیکی باشد می تواند مفید باشد نه عواملی مانند اضطراب یا یک وضعیت پزشکی و بیماری زمینه ای.

انزال زودرس

قبل از اینکه به سراغ محصولاتی که برای درمان زود انزالی استفاده می شوند برویم، اجازه دهید در مورد چیستی انزال زودرس صحبت کنیم. انزال زودرس زمانی است که مرد زودتر از آنچه که می خواهد یا شریک زندگی اش انزال می کند. مرد نمی تواند آنقدر که می خواهد نعوظ را حفظ کند و انزال اتفاق می افتد. انزال زودرس در سنین پایین شایع تر است. با کسب تجربه، کنترل نعوظ افزایش می یابد و انزال زودرس کاهش می یابد. هنگامی که انزال زودرس یک یا چند بار اتفاق می افتد، می تواند باعث اضطراب شود و ممکن است منجر به انزال زودرس یا عدم نعوظ در روابط جنسی بعدی شود.

شاید دادن زمان مشخص برای زود انزالی صحیح نباشد. پزشکان معمولاً آن را به عنوان انزالی تعریف می کنند که در عرض یک دقیقه یا درست قبل از دخول رخ می دهد. دفعه بعدی بین شرکا است. در این رابطه احساس نارضایتی می تواند تعیین کننده باشد. ممکن است یک زوج از انزال دو دقیقه ای لذت ببرند یا انزال نیم ساعته. برای داشتن رابطه جنسی بهتر، می توانید با یکدیگر صحبت کنید، مناطق اروژن بدن خود را از طریق پیش بازی کشف کنید، یا با یک مشاور ملاقات کنید. پزشک شما همچنین می تواند راه حل هایی را پیشنهاد کند که نعوظ شما را طولانی تر کند.

ژل تاخیری چیست؟

ژل تاخیری یک محلول موضعی بوده که به عنوان ژل بی حس کننده و حساسیت زدا شناخته می شود. این ژل با کاهش حساسیت آلت تناسلی جلوی خروج سریع منی را می‌گیرد و  برای افزایش مدت زمان فعالییت جنسی طراحی شده است. تمامی ژل و کرم های تاخیری حاوی دو ماده موثر ملایم لیدوکائین یا بنزوکائین است که آلت تناسلی را به طور موقت بی حس می کند و در واقع علت اصلی ایجاد تاخیر در انزال می باشد. ژل های تاخیری حاوی  ترکیباتی بر پایه آب بوده و بدون داشتن عوارض جانبی، در هنگام رابطه جنسی باعث افزایش زمان نعوظ و شدت آن می‌شود و از خروج زود هنگام مایع منی پیشگیری می کند.

همانطور که می دانید خشکی واژن در خانم ها نیز یکی از عوامل سردمزاجی و کاهش کیفیت رابطه جنسی است که تاثیر منفی در زندگی زناشویی دارد. به همین دلیل بیشتر افراد به دنبال ژل های تاخیری بدون عوارض هستند. کرم های تاخیری لیدوکائین دار نه تنها مشکل زود انزالی را در آقایان رفع می کند بلکه در زنان نیز خشکی واژن را از بین می برد.

یکی دیگر از ویژگی های این ژل ها این است که فقط برای افرادی که مشکل انزال زودرس دارند کاربرد ندارد؛ بلکه مردانی که علاقه زیادی به رابطه جنسی طولانی  دارند می توانند قلا مقاربت از این ژل استفاده کنند.

کافیست قبل مقاربت بعد از ماساژ ژل روی آلت؛ افراد می تواند انزال خود را کنترل کند و منجر به مقاربت طولانی تر و باکیفیت بیشتری می شود.ژل ها با تنوع زیادی برای افزایش زمان انزال آقایان ارائه شده است که هریک دستور مصرف ویژه ای دارند.

بهترین ژل تاخیری کدام است؟

امروز تنوع گسترده ای در زمینه تولیدات محصولات تاخیری در داروخانه ها وجود دارد و انتخاب بهترین ژل تاخیری کمی دشوار است. بهترین و موثرترین ژل های تاخیری ژلی است که بدون هیچ عوارضی مدت زمان انزال را افزایش داده و یک رابطه طولانی و لذت بخش را برای شما رقم بزند. با مراجعه به داروخانه با انواع مختلفی از محصولات تاخیری در برندهای مختلف مواجه می‌شوید.جهت آشنایی بیشتر با محصولات تاخیری چند تا از بهترین مارک ژل تاخیری را به شما معرفی می کنیم تا گزینه مناسب تری را انتخاب کنید.

مزایای استفاده از ژل های تاخیری را بشناسید:

در این مقاله، با مزایا و معایب استفاده از کرم یا اسپری تاخیری بیشتر آشنا خواهید شد، که امیدواریم به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا این کرم برای شما مناسب است یا خیر؟

افزایش لذت برای افراد

یکی از ویژگی ها و مزایای اولیه ژل های تاخیری افزایش لذت جنسی برای مردانی که مشکل زود انزالی دارند. انزال زودرس یک اتفاق رایج در بین مردان است. اگرچه بین تخمین ها تفاوت هایی وجود دارد، اما تصور می شود که تقریباً از هر سه مرد یک نفر در طول زندگی خود با این مشکل مواجه شده است و می‌تواند منجر به به مشکلات ارتباطی و مشکلات جنسی مرتبط بین زوجین، ناامیدی، استری و کاهش رضایت جنسی شود.

ژل های تاخیری امکان تجربه جنسی طولانی‌تر و کنترل‌ شده‌تری را برای افراد فراهم می کند. بنابراین می توانید بدون نگرانی و استرس انزال زودرس، به طور کامل از لحظه لذت ببرند.

افزایش عزت نفس جنسی

زود انزالی ارتباط مستقیمی با اعتماد به نفس جنس افراد دارد و به طور قابل توجهی تاثیر منفی روی روح و روان افراد دارد. ناتوانی جنسی افراد در جلب رضایت شریک جنسی ترس زیادی ایجاد می کند. ژل تاخیری یک محصول ارزشمند برای افزایش اعتماد بنفس افراد برای کنترل بیشتر مردان بر تجربیات جنسی خود می توان تعریف کرد که با ماندگاری طولانی‌تر و دستیابی به رضایت بیشتر، افراد می‌توانند حس اعتماد به نفس قوی تری ایجاد کنند که منجر به بهبود رفاه کلی جنسی می‌شود.

تقویت صمیمیت و ارتباط عاطفی

رابطه جنسی همراه با رضایت کامل افراد نقش اساسی در ایجاد افزایش صمیمت ارتباط عاطفی دارد. برای دستیابی به عشق بازی طولانی و پرشور تر و پیوند عمیق تر از مصرف ژل تاخیری غافل نشوید.

دارای خاصیت ضدعفونی کننده

اکثر ژل‌ها به دلیل داشتن ترکیباتی مانند متیل پارابن دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی هستند و به عنوان یک آنتی باکتریال، باکتری‌ها و عوامل بیماری زا در ناحیه تناسلی را از بین می‌برند. همچنین با داشتن موادی مثل گلیسیرین طبیعی و سوربیتول باعث لیز شدن و نرم شدن پوست آلت تناسلی می‌شوند. به همین دلیل برای زنانی که دچار خشکی واژن هستند نیز مفید واقع می‌شود.

 گزینه آسان

استفاده از اسپری و کرم های تاخیری یکی از سریع ترین و ساده ترین روش ها برای مقابله با انزال زودرس است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از رابطه جنسی آن را روی ناحیه تناسلی تمیز و خشک بمالید، شما آماده هستید.

در صورت نیاز استفاده می کنید

کرم تاخیری فقط باید در هر بار قبل رابطه جنسی استفاده شود. برخلاف داروها و قرص ها که باید روزانه مصرف شود؛ در ژل های تاخیری اغلب اگر رابطه جنسی ندارید، لازم نیست آن را مصرف کنید.

مواد تشکیل دهنده در صورت استفاده صحیح نسبتا بی خطر هستند

ماده ای که بیشتر در محصولات تاخیری مورد استفاده قرار می گیرد لیدوکائین و تا حدی بنزوکائین یا پریلوکائین است. همه اینها بی حس کننده های موضعی هستند که تصور می شود برای اکثر افراد بی خطر هستند.البتهاکثریت  برند های تاخیری همگی از لیدوکائین استفاده می کنند.

برخی از افراد ممکن است واکنش های نامطلوبی به یک بی حس کننده موضعی داشته باشند، اما اکثر افراد این مواد را به خوبی تحمل می کنند. با این اوصاف، زمانی که آن را روی آلت تناسلی خود قرار می دهید، حس سوزن سوزن شدن یا گرم شدن آن بسیار رایج است و نیازی به نگران شدن نیست.

بدون نسخه در دسترس است

اکثر اسپری‌ها و کرم‌های تاخیری را می‌توان بدون نسخه خریداری کرد یا به صورت آنلاین سفارش داد. بنابراین اگر تمایلی به صحبت با پزشک خود در مورد آن ندارید، این یک گزینه خودیاری محتاطانه است که می تواند از شرمساری و کاهش اعتماد بنفس مردان جلوگیری کند.

 طرز استفاده از انواع ژل تاخیری چگونه است؟

بیشترین سوالی که برای افراد پیش می آید چگونه از ژل تاخیری استفاده کنیم؟

ابتدا عضو تناسلی  را با آب بشویید و خشک کنید. حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه قبل مقاربت مقدار کمی از ژل تاخیری را بر روی آلت خود بزنید. سپس آلت را بخوبی ماساژ داده تا ژل تاخیری لیدوکائین به طور کامل جذب شود. بعد از انجام این کار و قبل از شروع رابطه جنسی ، آلت را با آب شستشو داده و سپس رابطه جنسی را برقرار کنید.

با توجه به حساس بودن اندام تناسلی زن دقت کنید که این ژل به داخل واژن زن نرود، چراکه می‌تواند عوارض جانبی داشته باشد. می توانید در حین استفاده از ژل تاخیری از کاندوم نیز استفاده کنید. بلامانع است.

آیا ژل تاخیری عوارض جانبی دارد؟

همانطور که در مطالب بالا اشاره شده مصرف ژل تاخیری عوارضی ندارد البته با دوز مصرفی کم. ولی مصرف بیش از اندازه آن هم دردوزهای بالا و یا ژل تاخیری قوی می‌تواند باعث ایجاد عوارض از جمله حساسیت سوزش و خارش و بی حسی در آلت تناسلی شود. توجه کنید که از ژل تاخیری به عنوان روان کننده استفاده نکنید. این ژل تاخیری برای مردان است به همین دلیل استفاده و ورود آن به داخل واژن می‌تواند موجب عوارض جانبی برای زنان شود.

اثرات ژل تاخیری چقدر باقی می ماند؟

اثرات کرم تاخیری تزریق شده با لیدوکائین می تواند تا چند ساعت باقی بماند. بیشتر اوقات، حدود یک ساعت پس از استفاده از کرم روی آلت تناسلی خود، متوجه اثرات بی حس کننده آن خواهید شد.

آیا باید کرم تاخیری را در حالت نعوظ بمالید یا شل؟

شما می توانید کرم تاخیری را در حالی که آلت تناسلی شما نعوظ یا شل است استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که کرم را روی سر و ساقه آلت تناسلی خود بمالید، زیرا این مناطق در هنگام پیش بازی و رابطه جنسی نافذ حساس ترین هستند.

معرفی بهترین مارک های ژل تاخیری

یکی از بهترین مارک های ژل تاخیری، ژل تاخیری ایموشن آبی است که هدف اصلی آن رفع مشکل زود انزالی آقایان است. کافیست آن را 5 الی 10 دقیقه قبل رابطه روی آلت تناسلی بمالید و برای جلوگیری از تماس آن با واژن باید بشویید. اگر از کاندوم استفاده کنید نیازی به شستشو نیست.

مزایای ایموشن آبی :

دارای فرمولاسیون بر پایه آب

با حجم ۷۵ میلی لیتر درون قوطی پمپی

خاصیت آنتی باکتریال

به تاخیر انداختن انزال تا حدود  ۴۵ دقیقه
دارای خاصیت روان کنندگی

ژل تاخیری جگوار

ژل تاخیری جگوار ساخت کشور تایلند جزو بهترین ژل تاخیری موجود در داروخانه هاست. این ژل با 3 کارایی در زود انزالی آقایان و حجم دهنده آلت تناسلی موثر است و همچنین سبب افزایش میل جنسی مردان می شود.

کافیست ابتدا آلت تناسلی را خوب بشویید و خشک کنید. سپس مقداری از ژل را قبل رابطه روی آن بمالید و به مدت 10 الی 15 دقیقه  به آرامی ماساژ دهید تا ژل جذب شود.

مزایا:

به تاخیر انداختن انزال و افزاش مدت زمان رابطه

نعوظ طولانی مدت

روشن کننده رنگ پوست آلت تناسلی

ضد عفونی کننده

حجم دهنده آلت و افزایش میزان اسپرم

افزایش میل جنسی

ژل تاخیری پاورمن دلتا

ژل تاخیری دلتا پاورمن (Power Man Delta)به دلیل وجود ماده بی حس کننده رابطه جنسی را هم برای بانوان و هم برای آقایان لذت بخش تر می کند. حتی خانم ها حین نزدیکی احساس درد و سوزش نمی کنند.

بعد از شستن و خشک کردن آلت ژل را روی آن مالیده و به مدت 10 دقیقه به آرامی ماساژ دهید و بعد آلت تناسلی را بشویید یا از کاندوم برای رابطه جنسی استفاده نمایید.

نکته : این ژل نباید به بیضه ها و مجاری ادراری مالیده شود.

مزایا:

به تاخیری انداختن انزال

نعوظ با ماندگاری بیشتر

افزایش اعتماد به نفس آقایان

امکان استفاده با کاندوم

در بسته بندی 65 میل

ژل تاخیری ویاگرا

ژل تاخیری ویاگرا به عنوان یکی از برند های معروف جزو بهترین محصولات تاخیری است که در طعم های مختلف گیاهی ارائه می شود. این ژل زمان مقاربت را خانم ها و آقایان طولانی و لذت بخش می کند.

۱۵ تا ۲۰ دقیقه قبل مقاربت روی آلت تناسلی بمالید و مالش دهید تا جذب شود.

این ژل برای افراد زیر 20 سال مناسب نیست.

برای افرادی با بیماری قلبی توصیه نمی شود یا حین استفاده باید بیشتر احتیاط کنند.

این ژل تاخیری در مقادیر مختلف مانند بسته بندی ۱۰۰ گرمی در داروخانه ها موجود است.

مزایا:

افزایش زمان نعوظ
افزایش لذت از رابطه جنسی
به تأخیر انداختن انزال
بدون عوارض
ماندگاری بالا

دسته بندی دانستنی های زناشویی
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت